Šaudykla

Naudojame 2 tipų šaudyklas: atvirąją – DK Birutės bataliono lauko šaudyklą, skirtą trumpiems ir ilgiems šaunamiesiems ginklams (25 m. ir 400 m.), adresas Ulonų g. 14A, Alytus bei uždarąją – Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato šaudyklą-tirą, skirtą trumpiems šaunamiesiems ginklams (23 m.), adresas Jotvingių g. 8, Alytus.

Uždara Alytaus AVPK šaudykla

LT IMPERATOR šaudymo instruktoriai yra savo srities specialistai nuolat tobulinantys ir keliantys kvalifikaciją. Instruktoriai reguliariai dalyvauja praktinio šaudymo pistoletų, ilgavamzdžių šautuvų, policijos tarnybinių ginklų varžybose. Tai padeda plėsti šaudymo įgūdžių akiratį, siekti greito ir efektyvaus šaudymo įvairiose gyvenimiškose situacijose, tobulinti turinčias žinias bei dalintis jomis su patyrusiais šauliais.

Šaudymo paslaugas būtų galima suskirstyti į tokias dalis :

Niekada nešaudžiusiems ir norintiems išbandyti.
Tai puiki galimybė tiems, kurie nėra šaudę iš ginklo (pistoleto ar lygiavamzdžio šautuvo) ir nori susipažinti su šaunamojo ginklo galia. Instruktoriai sudarys visas sąlygas susipažinti su šaunamuoju ginklu, saugumo taisyklėmis bei atlikti šūvius į įvairius taikinius.

Turintiems savo ginklą ir norintiems pašaudyti.
Asmenys turintys leidimus laikyti šaunamąjį ginklą kartais nori pašaudyti – mūsų instruktoriai sudarys sąlygas tokiems pašaudymams, papildomai primins šaudymo saugumo taisykles, patars ir prižiūrės šaudymo metu.

Turintiems savo ginklą ir norintiems gerai šaudyti.
Šauliai turintys savo ginklus ir norintys nuolat šaudyti, tobulinti savo šaudymo įgūdžius, galės pagal sudarytą patogų grafiką treniruotis kartu su mūsų instruktoriais, semtis patirties ir net dalyvauti varžybose.

Norintiems pašaudyti pramogai.
Norintiems bernvakario, mergvakario, gimtadienio ar kitomis progomis papramogauti ir pasivaržyti šaudant į dūžtančius ar krentančius taikinius, mūsų instruktoriai sukurs scenarijus ir pastatys pratimus bei suteiks galimybę pašaudyti pistoletu ar lygiavamzdžiu šautuvu.

sigsauer-pistoletas

Įmonėms, organizacijoms ar žmonių grupei siūlome :

Praktinio šaudymo varžybas,
(Šios sportinės praktinio šaudymo varžybos organizuojamos pagal IPSC taisykles, skaičiuojamas šaulio pratimo atlikimo laikas ir pataikymai, naudojami klasikiniai IPSC popieriniai ir metaliniai taikiniai bei metalinės lėkštelės).

Situacinio šaudymo varžybas,
(Šiose situacinio šaudymo varžybose sukuriamos įvairios situacijos, kuriose naudojami žmogaus dydžio taikiniai su jų atvaizdais, skaičiuojamas šaulio pratimo atlikimo laikas ir pataikymai).

Pramoginio šaudymo varžybas.
(Šiose pramoginio šaudymo varžybose sukuriami įvairūs pratimai, kuriuose gali būti naudojami popieriniai, metaliniai, krentantys ar dūžtantys taikiniai).

Uždaroje šaudykloje talpiname – iki 25 žmonių.
Atviroje lauko šaudykloje – iki 60 žmonių.

Dėl kiekvieno renginio ar užsakymo galima tartis pagal kliento poreikius ir norus !

Reikalavimas šauliui turinčiam savo ginklą:

  • turėti ginklą ir jam laikyti bei nešioti skirtą dėklą,
  • turėti dvi dėtuves ir joms laikyti skirtus dėklus,
  • savo šovinius (kiekis priklauso nuo varžybų ar pratimų sudėtingumo).

Asmeniui ar žmonių grupei neturintiems savo šaunamojo ginklo, instruktoriai sudarys sąlygas šaudyti iš savo ginklo ir šaudmenų.

Užsakymai priimami tel. 8-687-30307 ir el.paštu info@imperato